/21-04-2005/ У м.Луцьку пройде Міжнародна наукова військово-історична конференція
Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки зініціював проведення Міжнародної наукової військово-історичної конференції "Західний регіон України у Другій світовій війні 1939-1945 рр", присвячена 60-річчю Перемоги. Конференція відбудеться 6-7 травня 2005 року у м. Луцьку у конференц-залі Волинського державного університету ім.Лесі Українки за адресою пр. Волі, 13 (їхати від залізничного вокзалу маршрутним таксі №2 до зупинки "Волинський державний університет" (головний корпус); від автовокзалу маршрутним таксі №2, 15,15а, 16 до зупинки "Волинський державний університет" (головний корпус)). З проблематикою конференції можно ознайомитися тут.

/21-04-2005/ Екскурсіїї для школярів "Стежками подвигу"
Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки проводить у квітні-травні цього року екскурсії зі школярами загальноосвітніх навчальних закладів на тему "Стежками подвигу". Маршрут екскурсії наступний:

• Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки
  • Меморіальний комплекс "Слави"
  • Військовий ліцей
  • Пам'ятний знак на могилах українських авіаторів та генерала УНР Алмазова

/21-04-2005/ Екскурсії для ветеранів війни
До 60-річчя Перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки орагнізував у квітні-травні цього року відвідування у м.Луцьку ветеранами війни з районів Волнської області екскурсійного маршруту:

• Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки
  • Меморіальний комплекс "Слави"
  • Державне підприємтсво Міністерства оборони України ремонтний авіаційний завод "Мотор"
  • Військовий аеродром
  • Військовий ліцей

/21-04-2005/ Відкриття фотовиставки "Ветерани Волині"

/21-04-2005/ Створення стенду "Історія розвитку військової техніки та озброєння"
Продовжується розробка та підготовка інформаційних матеріалів для виготовлення інформаціно-рекламного стенду "Історія розвитку військової техніки та озброєння"

/21-04-2005/ У музеї створена бібліотека
У приміщенні Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки створена художня бібліотека, яка нараховує 21 354 книг військової тематики та інших.