100000 відвідувачів PinchukArtCentre подивилися виставку Олафура Еліассона

«Твоє емоційне майбутнє» подивилися 100 000 відвідувачів

100000 відвідувачів PinchukArtCentre подивилися першу персональну виставку в Східній Європі датсько-ісландського художника Олафура Еліассона. На експозиції під назвою «Твоє емоційне майбутнє» представлено 16 робіт, дві з яких створені спеціально для PinchukArtCentre.

Дмитро Логвин, виконавчий директор PinchukArtCentre: «Підготовка виставки Олафура Еліассона стала ще одним викликом для PinchukArtCentre. Адже вона дуже складна з технічної точки зору - нам довелося повністю змінити простір арт-центру, а також працювати з новими для нас медіа: світлом, водою, туманом та ін Ми раді, що нам вдалося створити виставку, яка зацікавила велика кількість відвідувачів » .

В рамках виставки було проведено 10 суботніх дискусій, в яких взяли участь галерист, куратор і музикант Павло Гудімов; галерист, куратор і колекціонер Анатолій Димчук; керівник групи «Культура» газети «Коммерсант-України» Марія Халізева; арт-критик, головний редактор видання «Українська культура» Марія Хрущак та ін Також було проведено 5 сімейних неділь і літературну ніч «Новітнє мистецтво і література: територія контакту - 3», в якій взяли участь ведучий телеканалу СТБ Григорій Решетник, хореографічний дует «The Dreams», поетеса Богдана Матіяш і письменник Юрій Іздрик.