X-TERRA Анджея Рути

Арт-проект X-TERRA молодого українського художника Анджея Рути

Дата початку: 4 серпня 2011, Закінчення: 28 серпня 2011

Сьогодні, 4 серпня о 18.00 в Музеї сучасного мистецтва України (за адресою: м.Київ, вул.Глибочицька, 17) відкривається арт-проект X-TERRA молодого українського художника Анджея Рути.

В експозиції представлено більше 20 робіт художника 2010-2011 років. Більшість з них глядачі побачать вперше.

Анджей Рута живе і працює в Києві. Як художник, він давно визначив напрямок, в якому пише, як «суб'єктивний імпресіонізм». Але в останні роки його стиль не підлягає простому визначенню, художник не залежить від традиційних тим і технік, сміливо експериментує з кольором і фактурою, вільно використовує різні матеріали, відпрацьовує авторську техніку.

Його можна з упевненістю назвати прихильником творчості Грінберга - засновника цілого напряму в мистецтві «BATCH-ART» (буквально - «змішання стилів, мистецтво замісу»), в який входить «FRAME-ART» («мистецтво обрамлення», стиль, де рама з акомпануючий інструменту перетворюється на провідний, художник несподівано міняє акценти).

У його творчості - багатозвучні стилів, «заміс» різних напрямків - як художніх, так і філософських, культурних, наукових.

За словами Анджея Рути, свою головну місію він бачить "у створенні на площині емоційно-психологічних композицій, що складаються з кольору і фактури з певним емоційним станом, що розташовує до медитації. Я прагну відтворити фрагмент Невідомою Землі, на якій залишилася моя відірвана пуповина, X -Terra - Земля на якій я шукаю Дорогу на небо ".

Роботи художника знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Польщі, Чехії, Литви, Німеччини, Іспанії, Канади і США.

Виставка Анджея Рути триватиме в Музеї до 28 серпня.