Виставка "Загадкова Індія"

Виставка, на Унікальні літературні пам'ятники, стародавні манускрипти, класичний живопис, роботи відомих фотографів і 3D-інсталяції, присвячені Індії.

Музейлітератури стане унікальним майданчиком, де живопис, фотографія, музика ілітература перетворяться в єдине захоплююче театральне дійство, позволяязрітелю проникнути в глибини містичної Індії, оспіваної великим індійськими, російськими та європейськими поетами, від Рабіндраната Тагора до Миколи Гумільова іОскара Уайльда.

Індія - країна яскравих фарб, ароматів, дивовижних легенд ідревнейшей культури, яка сохраніласьдо наших днів, і головна задачавиставочногопроекта - показати цю культуру в усій її повноті.

Особлива частина зборів надана відомим украінскімколлекціонером, меценатом і мандрівником Тімом Самарським. Серед них более30 картин Орісской і Раджастанській класичного живопису на шовку, сюжетикоторих розкривають індійську міфологію і найдавніші епоси - «Махабхарату», «Рамаяну», «Пурани».

Мальовнича мініатюра на шовку і бавовні в стилі "Пата-Чітре" представленапроизведениями видатних майстрів з Рагураджапура, удостоєних урядових нагород Індії та брали участь вмеждународних виставкових проектах.Центральное місце серед ніхзанімают роботи Шрі Сударшан Махапатра і Калі ЧаранБарікі.

Вперше в музеї будуть використані 3D-технології: один іздревнейшіххрамових вівтарів, недоступний звичайній людині, буде відтворено воб'емной візуалізації.

Відмінна риса виставки - спеціальна культурнаяпрограмма: зустрічі спутешественнікамі, вченими, художниками, фотографами, лекції o культурі та історії Індії, майстер-класи з традиційними мистецтвам і ремеслам.