Лист на небеса: 30 українських художників

30 відомих українських художників продають свої картини для видання унікальної монографії про Сашка Прахової

9 червня в 18.00 в Музеї сучасного мистецтва України (за адресою: Київ, вул. Глибочицька, 17) відбудеться благодійна виставка-продаж 30 провідних українських художників, імена яких добре відомі в Україні та світі.

Серед них: Тиберій Сільваші, Юрій Соломко, Влада Ралко, Володимир Будников, Матвій Вайсберг, В'ячеслав Шерешевський, Андрій Чебикін, Олександр Павлов, Олександр Левич, Олександр Бабак, Петро Лебединець, Віктор Бистряков, Володимир Вештак, Олександр Міловзоров, Анатолій Тертичний, Андрій Блудов та інші.

Виставка-продаж картин, яка символічно названа «Друзі Саші Прахової», організована музеєм з благородною метою - зібрати кошти для видання унікальної колективної монографії «Саша Прахова. Лист у небо. (Прахова у Кієві) », випуск якої вже готується мистецтвознавцями та художниками.

Одночасно з відкриттям виставки-продажу в сусідньому залі музею відкриється виставка картин самої художниці та її родини «Саша Прахова і сім'я», де будуть представлені кращі та останні роботи Олександри, її сина Миколи Гончарова і чоловіка - Євгена Гончарова, який відомий не лише своїми художніми полотнами, але й участю в роботах з відновлення Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Саша Прахова-широко відома в Україні та світі художниця, продовжувачка легендарного роду Прахових, померла 20 травня цього року.

За іронією долі, її остання персональна виставка напередодні трагічної події саме в Музеї сучасного мистецтва України, з яким вона щільно співпрацювала як художник і педагог, і де в останній рік очолювала Художню студію «Червоний мольберт».

За роки своєї активної та багатогранної діяльності Саша Прахова отримала велику кількість нагород, її роботи зберігаються в багатьох музейних, галерейних і приватних колекціях України, Росії, Японії, США, Німеччини, Франції та інших країн Європи.

На відкритті двох виставок очікується присутність всіх художників, чиї картини будуть виставлятися на продаж.

Виставки триватимуть до 9 липня.