Жлоб-Арт - виставка-інсталяція в Києві

У Києві відкриється великомасштабна виставка-інсталяція культурологічного дослідження жлобства по-українськи

У середу, 1 червня, о 18:00 Музей сучасного мистецтва України та Галерея Незалежного Мистецтва ANTIN'S COLLECTIONS, продовжуючи досліджувати явище жлобства у всіх його проявах громадських, запрошують на відкриття наймасштабнішою живої інсталяції року «Жлоб-Арт».

Відкриття виставки відбудеться за адресою вул. Глибочицька, 17, Музей сучасного мистецтва України.

Ні для кого вже не секрет, що саме поняття і терміни «жлоб» і «жлобство» мають суто українське походження.

Маса прийшла і диктує свої споживчі закони. Однак людина творча, людина мисляча, постійно відчуваючи на собі цей тиск, принаймні повинен надавати художнє протистояння, протистояти мистецтвом.

У програмі відкриття:

· Виставка візуального мистецтва художників-членів анархічного об'єднання Союз Вільних Митців «Воля або смерть»,

· Жива інсталяція «Жлобопарк. Жівотнолюді »(живі представники вимираючого виду жлобів у клітині), яка забезпечить ефект повного відео-аудіо-присутності в місцях тотального скупчення жлобства,

· Інтерактивна інсталяція з можливістю відвідати типовий «генделиків», де глядачів чекають багато несподіваних сюрпризів,

· Концерт анархо-групи «Гра бля» з солістом Антіном Мухарським,

· Презентація перших серій сатиричного мультфільму про Гопуню і Повійку «Умікні Україну» і

· Хеппенінг за участю художників, акторів, музикантів, діджеїв і самих глядачів.

«Неймовірна кількість соціальних, побутових, культурних, а останнім часом політичних, економічних і екологічних явищ в сучасному житті Україну характеризують цим терміном, який до цих пір має« нелегальну употребленческу прописку »і, навіть сам феномен« жлобства »є своєрідною« терра інкогніта », яка повинна бути досліджена, класифікована, структурована і візуалізувати», - Антон Мухарський, Глава президії Всесвітнього Союзу Культурного Опору жлобства.

Серед запрошених гостей: виконавці Кузьма «Скрябін», Олег Скрипка, Потап і Настя Каменських, Фома «Мандри», актори і ведучі Володимир Горянський, Сніжана Єгорова, Ольга Сумська, художники Ілля Чичкан, Олександр Ройтбуд, Арсен Савадов.