Луцьк обороняється (Газета "Луцький замок" 5 лютого 2004 року)
Луцьк обороняється

Дві ракети до зенітно - ракетного комплексу "Круг" нещодавно поповнили відкриту виставку сучасної військової техніки та озброєння. Вони надійшли із однієї з частин протиповітряної оборони, що розташована поблизу села Журавичі Ківерцівського району. Зроблено це на виконання наказу міністра оборони України "Про додаткове комплектування Волинського регіонального музею українського війська і військової техніки виробами та майном". Ініціатором виходу наказу виступило міжнародне громадське об'єднання "Волинське братство", яке уже рік опікується розбудовою музею. За цей час у ньому встановлено нову металеву огорожу, проведено технічне обслуговування предметів експозиції, відремонтовано одне з приміщень.

Ще донедавна виставка не була укомплектована належним озброєнням. І ці дві ракети стали "першими ластівками". У Збройних силах України вони єдині, що мають прискорювачі, які спрацьовують на старті, розганяють ракети до певної швидкості й вмикають прямоточні повітряно-реактивні двигуни. Ракети спроможні вразити повітряну ціль, що рухається зі швидкістю 1000 метрів за секунду на висоті до 25 кілометрів.

Кореспондент газети

(Газета "Луцький замок" 5 лютого 2004 року)