Озброюється... музей ("Газета телекомпанії "Аверс"" 5 лютого 2004 року)
ОЗБРОЮЄТЬСЯ... МУЗЕЙ

Нові експонати з'явилися у музеї військової техніки. Ними стали ракети, які прибули з бази протиповітряної оборони селища Журавичі Ківерцівського району.

Ці експонати призначені для укомплектування зенітно-ракетного комплексу музею. Одна з ракет вже встановлена на пускову установку, друга чекає своєї черги на спеціальному візку, на якому її транспортують.

Роботи з розширення експозиції проводяться за сприяння міжнародного громадського об'єднання «Волинське братство», яке з минулого року опікується музеєм.

За словами Ярослава Чисюка, виконавчого директора «Волинського братства», ця ракета здатна знешкоджувати повітряні цілі на максимальній відстані до 50 кілометрів і мінімальній - до 7-ми.

Волинський регіональний музей військової техніки був створений у 1999 році як філія Центрального музею Збройних сил нашої держави. На сьогодні це єдиний заклад такого типу в Україні. У його експозиції налічується понад ЗО одиниць військової техніки. Від часу відкриття до сьогодні його відвідали понад 20 тисяч лучан і гостей міста, причому кількість екскурсантів із кожним днем росте. Цей факт врахували у Міністерстві оборони, і тому найближчим часом до Луцька прибудуть нові експонати для укомплектування зенітно-ракетного й авіаційного комплексу музею.

Людмила ПРИЙМАЧУК

("Газета телекомпанії "Аверс"" 5 лютого 2004 року)